Skip to main content

Informacje o blogu

AllAboutLean.com to blog na temat różnych aspektów lean związanych z środowiskiem produkcji i administracji. Blog koncentruje się na pokazaniu lean w ujęciu praktycznym, chociaż część postów będzie się zagłębiać się w szczegóły teoretyczne.

(więcej…)


Autor bloga: Prof. Dr. Christoph Roser

Prof. Dr. Christoph Roser

Christoph Roser jest profesorem zarządzania produkcją na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Karlsruhe. Piszanie bloga jest dla niego przekazywaniem swojego wieloletniego doświadczenia we wdrażaniu i badaniu lean management. Warto podkreślić, iż pięć lat swojej pracy profesor poświęcił na badania Toyoty w Japonii.

W trakcie swojej kariery, Christoph Roser pracował w wielu różnych dziedzinach przemysłu, począwszy od branży motoryzacyjnej, przemysłu maszynowego, robotyki, formowania wtryskowego, półprzewodników, sprzętu AGD, elektronarzędzi, techniki grzewczej, systemów bezpieczeństwa, energetyki, przemysłu papierniczego i spożywczego oraz procesów logistycznych. Ogólnie rzecz biorąc, wspierał projekty w niemal dwustu różnych zakładach w wielu gałęziach przemysłu.

Christoph Roser posiada również znaczące doświadczenie międzynarodowe, z pracy w następujących krajach: Australia, Austria, Belgia, Chiny, Czechy, Niemcy, Wielka Brytania, Japonia, Holandia, Szwecja i USA. Biegle posługuje się językiem angielskim i niemieckim, mówi także trochę po japońsku.

Więcej informacji:
http://www.allaboutlean.com/christoph-roser/